Kdo jsem

 

Jsem máma...

 

Jsem máma, která jde svou cestou a snaží se ukázat, že jde žít a růst bez telefonů a tabletů. Jde být víc spolu a slyšet se.

 
 
 

Můj příběh 

Zjistila jsem, že dnešní doba mně ve spoustě věcech nevyhovuje a moje představa o výchově se trochu liší od standardů moderní doby. Konkrétněji: tablet v autě, telefony místo hraček, televize místo povídání. To všechno mě vedlo k potřebě vytvořit pro své děti něco, co nám chybělo.

A to něco jsem se rozhodla šířit dál do světa, abyste i vy mohli se svými dětmi trávit víc času v pohodě i bez tabletů a telefonů 

 

 

 

Studovala jsem Uměleckou školu, celý život jsem pracovala v blízkosti umění. Vyzkoušela jsem vedení dětí, dětských táborů, výtvarných kurzů i práci s hendikepovanými dětmi i lidmi.

Nyní jsem na rodičovské dovolené. Jsem šťastnou maminkou třech zdravých dětí, holčičce je pět let a klučíkovi tři roky a nejmenšímu bráškovi jsou dva měsíce. Zjistila jsem, že dnešní doba mně ve spoustě věcech nevyhovuje a moje představa o výchově se trochu liší od standardů moderní doby. Konkrétněji: tablet v autě, telefony místo hraček, televize místo povídání. To všechno mě vedlo k potřebě vytvořit pro své děti něco, co nám chybělo.

 Napsali jsme si vlastní pohádku a každý jednotlivý příběh jsem sledovala jejich reakce, až jsme to vypilovali. Nudili jsme se v autě, proto jsme si začali sepisovat věci, které nás baví spolu v autě dělat… Tak vznikaly naše aktivity pro děti. Dalo by se říct, že vše vytváříme spolu a já to akorát vše převedu do publikovatelné podoby o kterou se s vámi chci podělit.

 Nyní již s dětmi spoluvytváříme nové a stále lepší projekty. 

 

Závěr zní: moje práce je výsledem mé lásky k mým dětem.

Míša Švecová

Zpět do obchodu
NajduZboží.cz